fotel do pedicure

Wygodą użytkowania i wysokim stopniem higieny musi wyróżniać się wyposażenie salonu kosmetycznego, w którym wykonuje się zabiegi pielęgnacji stóp oraz pedicure. W tym artykule wyjaśnimy, czym powinien cechować się fotel do pedicure, a także podpowiemy, gdzie można go kupić.

Zakup fotela do pedicure

Standardowy fotel wystarczy w niektórych przypadkach. Z reguły jednak potrzebny jest specjalistyczny sprzęt z dodatkowymi funkcjami, które pozwolą zrealizować skomplikowane zabiegi. Wszystko jest tak naprawdę uzależnione od rodzaju wykonywanych usług. Fotel do pedicure musi przede wszystkim wprowadzać klienta w stan odprężenia, dlatego powinien być wygodny. Fotel ma też zagwarantować kosmetyczce komfort pracy. Modele o zróżnicowanej kolorystyce oraz kształtach można znaleźć na rynku. Szeroki wybór sprawia, że można znaleźć produkty zarówno w niskich oraz wysokich cenach.

Regulacja zagłówka

Warto mieć na uwadze, że regulacja zagłówka i wysokości to podstawowe możliwości zwykłych foteli. Dzięki temu możliwa jest płynna regulacja podparcia nóg, a to znacząco ułatwia wykonywanie zabiegu. Najlepiej zakupić fotel u sprawdzonego producenta, który wiele lat działa na rynku i cieszy się pozytywną opinią. Wtedy można mieć pewność, że produkt będzie naprawdę wysokiej jakości. Nie ulega wątpliwości, że fotel to najważniejszy mebel w gabinecie kosmetycznym. Musi zapewniać wygodę osobie wykonującej zabieg oraz klientowi. Warto podkreślić, że fotel musi być anatomicznie profilowany ze względu na pacjenta. Bardzo dobrze, jeśli będzie mieć płynnie regulowany kąt pochylenia oparcia.

Dodatkowe funkcje

Trzeba uważać, żeby pozycja podczas pracy nie obciążała mocno kręgosłupa. Kosmetyczka absolutnie nie powinna się garbić. Do powstawania nieodwracalnych zwyrodnień kręgosłupa może doprowadzić notoryczne garbienie. Dobrze oświetlone musi być też miejsce pracy, żeby zbytnio nie nadwyrężać wzroku. Zdarza się, że kosmetyczka zasłania światła własnym ciałem i ma to negatywny wpływ na jej wzrok. Planując zakup fotela trzeba również zwrócić uwagę na funkcje dodatkowe. Możesz zainwestować w fotel do pedicure z masażerem stóp, jeśli chcesz sprawić, żeby twoje usługi stały się jeszcze bardziej komfortowe dla klienta. Dzięki temu będziesz mógł łatwo wprowadzić klienta w stan relaksu.

Fotel do pedicure znajdziesz w ofercie beautysystem.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here