organizer

Bycie bardziej zorganizowaną wersją siebie jest dla wielu osób bardzo ważna. Często jest jednak tak, że staje się to wręcz nie do wykonania. Odpowiednia organizacja pozwoli nam nie tylko o pamiętaniu o wszystkich obowiązkach, które są ważne danego dnia, ale także w utrzymaniu porządku w domu oraz w pracy. Jak to osiągnąć? Poniżej tanie i proste sposoby dla każdego.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-byc-bardziej-zorganizowanym/

Jak być bardziej zorganizowanym? Listy

Bardzo dobrym i znanym od dawna sposobem, który zawsze pomaga w dobrej organizacji są listy. Zajmują dosłownie pare chwil, i są bardzo proste do wykonania. Taką listę możecie wykonać na kilka sposobów np. w notesie, na karteczkach samoprzylepnych, w pamiętniku, w telefonie czy na komputerze. Ważne jest to, aby mieć ją zawsze przy sobie, kiedy będzie ona nam potrzebna. Jakie listy warto jest robić, aby lepiej zorganizać dzień? 

  • Lista zakupów – taka lista ma kilka swoich pozytywnych zastosowań. Dzięki niej nie tylko znacznie zmniejszymy ilość niepotrzebnych produktów, ale także taka lista pozwoli nam zaoszczędzić.
  • Lista zadań – jeżeli zapowiada się wam ciężki dzień i w ciągu niego macie bardzo dużo do zrobienia? Lista zadań zdecydowanie wam to ułatwi, a dodatkowo sprawi, że będziecie bardziej usatysfakcjonowani tym ile udało wam się zrobić. Odhaczanie coraz większej ilości pozycji na te liście to prawdziwa radość.

Kalendarz

Dobrym sposobem do dobrej organizacji jest również kalendarz. Jest niemal obowiązkowym narzędziem do zorganizowanego życia. Jest to też dobra opcja dla osób, które lubią mieć wszystko zapisane w jednym miejscu. Gotowe kalendarze znajdziecie w sklepach papierniczych lub.w supermarketach w wybranym sezonie. Gotowiec możecie zastąpić też bullet journalem, który w środku jest kompletnie pusty i to wy sami go dekorujecie.

Zobacz też: http://lubiepowietrze.pl/bullet-journal-zaczac/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here