Jak usunąć badoo?

Coraz więcej z nas „chciałoby zobaczyć o co chodzi” czy też korzysta z portalów randkowych. Internet tak nas pochłonął, że poznawanie ludzi tam jest prostsze, niezależnie od tego jakiej relacji szukamy. Lecz co w sytuacji, w której chcielibyśmy zniknąć z portalu? Dziś mamy dla was trochę odpowiedzi, a mianowicie przedstawimy wam jak usunąć badoo.

Czym właściwie jest Badoo?

Badoo jest serwisem społecznościowym, który na celu ma zawieranie między ludźmi nowych znajomości towarzyskich. Z pozoru zupełnie darmowy portal oferuje nam jednak również wersję płatną, która ułatwia nam znalezienie czego szukamy, a raczej sprawia, że to czego szukamy znajdzie nas szybciej. Przejdźmy jednak do sedna, skoro tu jesteś na pewno wolałbyś wiedzieć już jak usunąć badoo.

Krok po kroku: Jak usunąć badoo?

Portal nie ułatwia nam tej czynności, nie dziwmy się nadto – w końcu obawia się o utratę swoich klientów. Jednak możliwość taka wciąż pozostaje:

Krok 1:
Wejdź na stronę swojego profilu.
Aby tego dokonać zaloguj się na swoje konto i kliknij swoje imię w lewym, górnym rogu.

Krok 2:
W prawym, górnym rogu pośród ikonek znajdziemy ikonę zębatki – Ustawienia – tam właśnie się udajemy.

Krok 3:
Kiedy zjedziemy na dół strony, znajdziemy tam szary link „Usuń konto”.

Krok 4:
Krok po kroku: Jak usunąć badoo?Niestety zostaniemy zaskoczeni formularzem, nie musimy go właściwie czytać. Zaznaczamy ostatnią opcję „Usunąć konto” i klikamy szary link „Dalej”. Badoo jeszcze przez chwilę będzie przekonywać nas do zostania na portalu. Kusić nas będą nawet darmowym kontem premium, w tej sytuacji oczywiście się nie poddajemy i klikamy szary link „Usuń konto”.

Badoo oczywiście również zapyta o powód twojej decyzji, zaznaczamy odpowiedź wedle uznania i klikamy szare „Dalej”

Krok 5:
Udało nam się, pozostał tylko jedyny, ostatni krok – wpisujemy swoje hasło, przepisujemy litery z obrazka i klikami szare „Usuń konto”.
Jedynym o czym musimy teraz pamiętać to nie logować się na swoje konto przez 30 dni, inaczej konto zostanie reaktywowane.

Wiele użytkowników rezygnuje z usług Badoo, głównie z powodu wręcz narzucania klientowi korzystania z usług premium, praktycznie na każdym kroku podczas korzystania z profilu pojawi się komunikat o możliwości aktywowania funkcji premium. Jeśli zalogujemy się na badoo przez nasze konto z portalu Facebook, połączy to nasze konto z ich aplikacją. Wielu użytkowników nie zwraca uwagi na to jakie nasze dane Badoo chce wykorzystywać, bez wiedzy użytkownika korzysta z jego danych osobowych, bądź ściąga zdjęcia z naszego profilu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here