Jak zgrać zdjęcia z iphone?

Dzięki iPhone’owi możemy robić wysokiej jakości zdjęcia za pomocą wbudowanej kamery, zwłaszcza w przypadku nowego aparatu XMP 12MP i trybu portretowego, ludzie naprawdę lubią robić zdjęcia dzięki wbudowanym dwóm kamerom. Poza robieniem zdjęć dzięki wbudowanemu aparatowi iPhone’a, zapisujemy również obrazy z aplikacji takich jak Safari i Mail na iPhone’a, a także robimy zrzuty ekranu na iPhonie. Te zdjęcia są przechowywane na twoim iPhonie i pobierają trochę pamięci twojego iPhone’a.

Pewnego dnia aplikacja zdjęcia staje się największym konsumentem pamięci masowej i prawie nie ma dostępnego miejsca na dane, aby zapisać jeszcze jedno zdjęcie lub pobrać jeszcze jedną aplikację. W tej chwili musisz rozważyć usunięcie niektórych zdjęć z iPhone’a, aby zwolnić miejsce. Konieczne jest przeniesienie ich wszystkich na komputer w celu wykonania kopii zapasowej przed ich usunięciem.

Jak zgrać zdjęcia z iPhone’a na komputer?

Jak zgrać zdjęcia z iphone?Jeśli chodzi o przesyłanie zdjęć z iPhone’a do komputera, dla użytkowników systemu Windows, wielu specjalistów lub samouczków mówi, że możesz zrobić to na wiele sposobów, np. Windows AutoPlay, Windows Explorer, Windows Photos, oprogramowanie innych firm itp. W tym przewodniku zaproponuje metodę przesyłania zdjęć z iPhone’a na komputer z systemem Windows. Dokonaj także porównania między nimi, aby uzyskać najlepszy sposób importowania zdjęć z iPhone’a na komputer.

Możesz uzyskać wiele sposobów przesyłania zdjęć z iPhone’a na komputer, ale większość z nich pomaga tylko przenieść zdjęcia do komputera, a wszystkie zdjęcia są umieszczone w nieładzie itp. Dlatego zalecamy korzystanie z iPhone’a – AnyTrans na iOS, który świetnie radzi sobie z zarządzaniem i przesyłaniem zdjęć z iPhone’a za pomocą tych najlepszych funkcji.

Przesyłaj wszystkie rodzaje zdjęć z iPhone’a

AnyTrans na iOS obsługuje importowanie zdjęć z rolki aparatu, strumienia zdjęć, biblioteki zdjęć, zdjęć zsynchronizowanych z iTunes lub komputerem, udostępniania zdjęcia w iCloud, albumy ze zdjęciami itp.

Wszystkie zdjęcia są usuwane – Rolka z kamery, Panoramy, Zdjęcia na żywo, Zrzuty ekranu itp. Są uporządkowane według różnych folderów, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć to, co potrzebujesz.

Niezwykle łatwy w użyciu – AnyTrans dla iOS z czystym interfejsem i łatwo zrozumiałymi monitami ekranowymi sprawia, że ​​jest on odpowiedni zarówno dla użytkowników podstawowych, jak i zaawansowanych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here