Jak zgrać muzykę na iphone?

Wgrywanie muzyki na telefony Apple trochę różni się od wgrywania jej na telefony z systemem Android. W przypadku tych drugich wystarczy za pomocą kabla USB podłączyć telefon do komputera i po prostu skopiować interesujące nas pliki na telefon bądź kartę pamięci. Kiedy jednak mamy telefon z jabłuszkiem, wygląda to nieco bardziej skomplikowanie, ale nie jest oczywiście na tyle trudne, aby sobie ktoś z tym nie poradził. W takim razie jak zgrać muzykę na iPhone?

Jak zgrać muzykę na iphone?

Jak zgrać muzykę na iphone?Będziemy potrzebowali zainstalowanego na komputerze programy iTunes. Pobierzemy go zupełnie za darmo z oficjalnej strony Apple. Kiedy już go będziemy mieli, musimy do biblioteki programu wgrać muzykę, którą mamy na komputerze. Aby to zrobić, musimy kliknąć w pozycję „Plik”, znajdującą się w lewym górnym oknie programu, a następnie na liście odnaleźć „Dodaj do biblioteki…”, co nam pozwoli dodać do biblioteki wybrane utwory. Możemy również wybrać opcję znajdującą się niżej – „Dodaj folder do biblioteki foldery”, dzięki czemu będziemy mogli do iTunesa przenieść od razu całe foldery z muzyką. To jest pierwszy krok. Jeżeli będziemy już mieli muzykę w iTunesie, możemy przystąpić do zgrywania jej na iPhone’a. W tym celu podłączamy smartfona do naszego komputera, a kiedy program iTunes samoczynnie go wykryje, w górnej części okna programu (dokładnie przy pozycji „Muzyka” pojawi się ikonka telefonu, w którą należy kliknąć. W ten sposób przeniesiemy się do panelu zarządzania iPhonem. Aby zgrać muzykę, z listy po lewej stronie musimy kliknąć na opcję „Muzyka” i wtedy będziemy mieli dostęp do bibliotek muzycznych programu iTunes.

Muzykę możemy wgrać poprzez wybór listy utworów, wykonawcy, gatunku lub albumów

Przy pozycji, którą chcemy zrzucić na telefon wystarczy zaznaczyć kwadracik i w ten sposób wybrany na przykład album będzie gotowy do zrzucenia na telefon. Za jednym razem możemy oczywiście zaznaczyć dowolną ilość pozycji i wgrać wszystko, co chcemy za jednym zamachem. Kiedy zaznaczymy wszystkie interesujące nas pozycję, musimy kliknąć w przycisk „Synchronizuj”, który znajduje się u dołu ekrany. Teraz wybrana przez nas muzyka będzie zapisywana w pamięci telefonu. Kiedy proces synchronizacji się skończy, klikamy na niebieski przycisk „Gotowe” (znajduje się na prawo od „Synchronizuj) i to wszystko. Nasza muzyka już jest na telefonie, więc możemy odłączyć go od komputera. Jak widać, nie ma wielkiej filozofii w tym, jak zgrać muzykę na iPhone.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here