Oximo wycieraczki

Wycieraczki to bardzo ważny element samochodu, który podczas złych warunków atmosferycznych przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia pojazdu.

Producent wycieraczek z Polski

Marka Oximo wycieraczki produkująca istnieje od 2009 roku i swoją siedzibę ma w Gdańsku. Swoją działalność rozszerza już na całą Europę. W ofercie firmy znajdziemy wycieraczki do niemal każdego modelu samochodu, a każdy z nich jest szczegółowo opisany i sfotografowany, dzięki czemu możemy dokładnie obejrzeć i wybrać interesujący nas model.

Czysty profesjonalizm

Musimy podkreślić, że firma bardzo dba o jakość produktów, dlatego wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty, a dla ułatwienia kierowcom poszukiwań, na opakowaniach możemy znaleźć informację wyjaśniającą, do jakich modeli samochodów pasują konkretne wycieraczki.

wycieraczki Oximo - czy warto je wybrać

Według klientów wycieraczki Oximo posiadają wiele zalet, między innymi solidne wykonanie, doskonałe dopasowanie, skuteczna praca oraz łatwy i szybki montaż. Wycieraczka dobrze przylega do szyby i jest opływowa. Zawdzięcza to materiałowi, z którego jest wykonana – mieszanki silikonowo-kauczukowej. Części metalowe wykonane są ze stali ocynkowanej.

Informacje na stronie internetowej

Firma nie sprzedaje produktów klientom detalicznym, jednak w trosce o klienta, na stronie internetowej zamieszczono specjalną wyszukiwarkę, która po wpisaniu kodu pocztowego lub miejscowości, wskaże wszystkie punkty i sklepy w okolicy, które w swym asortymencie posiadają produkty marki Oximo. Wycieraczki można również zakupić online korzystając z platformy sprzedażowej Allegro.

Strona dysponuje również wyszukiwarką wycieraczek. Wybór jest bardzo duży i czasem trudno znaleźć model, który będzie pasował do naszego modelu samochodu. Dlatego po wpisaniu odpowiednich parametrów takich jak marka i model pojazdu, rok produkcji, a także wersja nadwozia, automatycznie wyświetlą nam się odpowiednie propozycje produktów. Co ciekawe, na stronie znajdziemy także filmiki instruktażowe, gdzie fachowo wyjaśniony jest sposób montażu wycieraczek. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów podczas wykonywania tej czynności, filmiki będą bardzo pomocne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here