internetowe sklepy z ubraniami

Kobiety uwielbiają zakupy. I to takie w standardowym wydaniu czyli polegające na kilkugodzinnym przemierzaniu sklepów w galeriach handlowych. Takich, w których ubranie można przymierzyć, sprawdzić jak leży oraz jakie jest w dotyku. I na własne oczy przekonać się jaki ma prawdziwy kolor. Mężczyźni raczej nie przepadają tego rodzaju rozrywką. Dla nich spacery po sklepach odzieżowych są raczej udręką. Z pomocną dłonią dla takich klientów wychodzą internetowe sklepy z ubraniami. Wystarczy uruchomić przeglądarkę internetowa i zamiast męczących spacerów po galeriach handlowych zrobić zakupy nie ruszając się z własnego mieszkania.

Internetowe sklepy z ubraniami – zalety

Jest to główna i najważniejsza zaleta internetowych sklepów. Oszczędzamy mnóstwo czasu jeśli nie musimy organizować wycieczki do galerii handlowej. Nie czujemy także presji ze strony sprzedawcy bądź innych klientów by się pośpieszyć z zakupami. W internetowym sklepie towar możemy oglądać tak długo jak chcemy. Po zebraniu produktów w wirtualnym koszyku możemy dokonać bezpiecznej płatności korzystając zazwyczaj z kilku dostępnych sposobów. Szybkie przelewy i karta kredytowa to najpopularniejsze obecnie metody płatności w sklepach online. Coraz większą popularność zyskuje także nowy system tzw. BLIK.

Asortyment internetowych sklepów z ubraniami nierzadko jest dużo bardziej rozbudowany niż stacjonarnych sklepów. Kupimy tu wszystko. Od eleganckich garniturów, smokingów czy garsonek na zwykłych jeansach kończąc. Sklepy te posiadają praktycznie nieograniczony wybór fasonów i kolorów. Można kupić ubrania wszystkich istniejących marek. Jeśli dobrze poszukamy bez problemu znajdziemy także internetowe sklepy z odzieżą używaną. Ceny są na prawdę niskie a wybór nierzadko taki sam jak w sklepach z nową markową odzieżą.

Internetowe sklepy są tańsze w prowadzeniu niż tradycyjne sklepy stacjonarne. Często nie mają one na wet swoich magazynów. Korzystają z modelu sprzedaży opartego na dropshippingu. Towar wysyłany jest do klienta bezpośrednio z hurtowni. Dzięki temu internetowe sklepy z ubraniami mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy obniżając tym samym cenę dla końcowego klienta. Niektóre ze sklepów współpracują nawet z hurtowniami azjatyckimi. Wtedy jednak czas oczekiwania na przesyłkę z zakupionym towarem może nawet wynieść kilka tygodni. Oszczędności polegają również na zatrudnianiu mniejszej ilości pracowników do obsługi sklepu. Jedynym istotnym kosztem w prowadzeniu internetowego sklepu z ubraniami jest w zasadzie tylko koszt reklamy i marketingu. Wszystko to sprawia, ze internetowe sklepy mogą skutecznie konkurować z tradycyjnymi sklepami ceną.

Sklepy internetowe godnie walczą o klienta ze sklepami stacjonarnymi. Raczej żaden typ sklepu nie wyprze z rynku drugiego. Niektórzy wolą robić zakupy tradycyjnie, inni przez internet.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here