Co zrobić, aby mieć płaski brzuch?

Jedną z rzeczy, którą ludzie najczęściej pragną zmienić, jest ich sylwetka. Często widzimy swoje defekty i nie podobamy się sobie w lustrze, a przecież zbliża się lato i trzeba świetnie wyglądać na plaży. Koleżanki próbują dziwnych koktajli drogich tabletek i przyrządów, a nie widzą efektów i nadal zastanawiasz się, co zrobić żeby mieć płaski brzuch? Ten tekst jest dla ciebie.

Jeśli twój brzuch nie jest płaski, tylko znacznie odstaje i masz sporą warstwę tłuszczu, to trzeba zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej. Jak to zrobić? Deficytem kalorycznym. Każdy człowiek ma określone zapotrzebowanie kaloryczne, które zależy od jego wieku, wagi, wzrostu, aktywności fizycznej i innych parametrów. Można wyliczyć swoje zapotrzebowanie w internecie. Jeśli chcemy zrzucić tłuszcz, musimy jeść nieco mniej kalorii, niż wynosi nasze zapotrzebowanie. Np. mamy zapotrzebowanie 2000 kcal, a jemy 1800 kcal. Organizm pozyska brakujące 200 kcal, spalając tłuszcz. W końcu to też źródło energii, jednak organizm sięga po nie bardzo niechętnie.

Dodatkowo ważne są ćwiczenia. Da się mieć płaski brzuch bez nich, jednak z nimi będzie łatwiej i szybciej, bo ćwicząc też spalamy kalorie. Poza tym wyrobimy sobie delikatne zarysy mięśni i nasz brzuch nie będzie zwyczajnie płaski, tylko z ładnie zarysowanymi kształtami. Taki efekt zachwyci ciebie i najbliższych, a zszokuje ulanych plażowiczów dookoła. Bieganie czy jazda na rowerze także nie zaszkodzi. Bierz się w garść, czas zrzucić zbędny tłuszcz, którego nabrałaś przez zimę!

zwiazekidealny.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułProblem z kleszczem
Następny artykułCoaching biznesowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here