Pożyczka na AGD kuchenne

Jeżeli remontujesz mieszkanie i mimo twoich wcześniejszych kalkulacji, obliczeń w arkuszach kalkulacyjnych, w notatnikach, na karteczkach, okazało się, że pieniędzy ci jednak nie starczy, że zabraknie całkiem sporej sumki pieniędzy, to chyba jedynym wyjściem jest wzięcie pożyczki, kredytu.
Oferta kredytowa banków komercyjnych jest bardzo rozbudowana. Każdy bank na rynku oferuje wiele rodzajów pożyczek. Są kredyty mieszkaniowe, hipoteczne, są konsumpcyjne, na dany cel albo na ogóle przejedzenie pieniędzy, może to być pożyczka z przeznaczeniem na samochód, a może być na wymarzoną wycieczkę gdzieś do jakiegoś kraju egzotycznego albo chociażby do Skandynawii, jeśli lubimy bardziej chłodek niż upały afrykańskie czy azjatyckie.
Przeglądając oferty kredytowe banków, zadajmy sobie pytanie, ile wynoszą odsetki ustawowe i innego rodzaju odsetki, opłaty, koszty mniej lub bardziej poukrywane. Trzymajmy rękę na pulsie, przeglądając rankingi kredytów w internecie. Są bowiem takie gotowe porównania przygotowywane przez szereg różnych portali finansowych i gospodarczych. Korzystanie z takich rankingów to bardzo, bardzo dobry pomysł. Zaoszczędzi on nam czasu i energii i w prosty sposób unaoczni, co za ile w jakim banku i na ile możemy liczyć. Choć z tym drugim pytaniem najlepiej udać się już do samego banku. Zasięgnąć języka bezpośrednio u źródła.
Przemyślmy też wcześniej, jaką w ogóle kwotę chcemy pożyczyć. Żebyśmy nie musieli kilka razy udawać się do banku. Nie jest dobrze tez pożyczać zbyt dużo. Będą to bowiem niepotrzebne odsetki, które będziemy musieli spłacić. Także najlepiej wszystko dokładnie przeanalizować.
Na co nam trzeba pieniędzy. Czy na zmywarkę w zabudowie, lodówkę też w zabudowie. Kuchenkę z palnikami i mikrofalówkę – w zabudowie, bo jakżeby inaczej w dzisiejszych czasach. No i czy nie kupimy za to jeszcze porządnych blatów kuchennych. takie blaty, na przykład dębowe czy orzechowe, potrafią kosztować niebotyczne ceny. To bowiem cenne drzewa, które rosną wiele, wiele lat.

geostrefa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here