Mozaika w łazience

Wykańczanie ścian i podłóg w łazience pozwala na puszczenie wodzy fantazji. Ilość materiałów budowlanych dostępnych w sprzedaży umożliwia nie tylko różnorodną aranżację pomieszczenia, ale także na łączenie kolorów, faktur, farb z płytkami, a także płytek o różnych wymiarach.

Dekoracja ścienna znana od tysiącleci
Najmniejszymi elementami, którymi można pokryć ściany i podłogi są mozaiki. Pomysł na wykładanie obrazów drobnymi elementami narodził się już w Starożytności, a obrazy i wzory złożone były z drobnych kamyków znajdowanych na brzegu rzeki czy morza. Chociaż dzisiejsze mozaiki mogą być wykonane z różnych materiałów: szkła, drewna, kamienia, metalu czy nawet z kamieni szlachetnych, najpopularniejsze są te ceramiczne. Kiedyś wymagały cierpliwego układania drobnych fragmentów na ścianie, dzisiaj montowane są one na elastycznych siatkach, które po przyklejeniu na ścianę wymagają jedynie fugowania. Mozaiki znakomicie sprawdzają się w miejscach trudnych, czyli na łukach, przy wykończeniach wokół umywalek, luster, świetnie też wyglądają w miejscach, które chcemy podkreślić: na ścianie prysznica, jako tło dla urządzeń sanitarnych takich jak miska sedesowa czy umywalka.

Elegancka mozaika do całego domu
W internetowym sklepie http://sklep.max-fliz.com.pl/ kupić można matowe mozaiki gresowe, idealne nie tylko na ściany, ale i podłogi w łazience, kuchni, korytarzu, a nawet na tarasie ze względu na ich mrozoodporność. Wszędzie tam pozwolą na uzyskanie eleganckiego wyglądu. Mozaiki osadzone są na siatce o wymiarach 30×30 cm, co pozwoli na szybkie wykończenie wnętrza, także w miejscach trudnych.

optimusplus.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here