Męskie gry a obstawianie meczów

Szkoda, że wśród męskich gier i rozrywek, wszelkiego rodzaju formy czynnego uprawiania sportu są wypierane prze gry hazardowe.
To tak łatwo oglądać telewizję, tak lekko, bez żadnego wysiłku obstawiać mecze w Internecie.

Oczywiście obstawianie takie to też sport, kibice przyglądają się kolejnym spotkaniom sportowym, śledzą kolejne ligi i są prawdziwymi znawcami co do spotkań sportowych i kolejno rozgrywanych potyczek sportowych i spotkań.

Z wygodnego fotela  oddają się formie bukmacherskiego hazardu już nawet nie chcą wychodzić z domu, bo zakłady i punkty bukmacherskie, poprzez internet, same przyszły do swoich potencjalnych graczy.

Fakt by dobrze obstawić wszelkiego rodzaju mecze należy mieć jakiekolwiek pojęcie, ale czasami jest to rozrywka mamiąca łatwym zarobkiem z możliwością straty i bardzo, bardzo wciągająca, jak każdy hazard, bo nie ukrywajmy, obstawianie meczów to hazard.

Niezwykle popularne już 4000 lat p.n.e, najpierw w Babilonii obstawiano wyścigi konne, a w dawnej Grecji wraz z rozwijającym się sportem stawiano kolejno na wygranych i przegranych, kiedyś rzuty kośćmi były powodem  do obstawienia wyniku a dzisiaj gra w bule czy nawet golf jest już okazją do wytypowania zwycięscy lub odpowiedniego wyniku i wygrania jakiejś kwoty pieniężnej. Jakiejś kwoty, właśnie te kwoty są niejednokrotnie wcale nie takie małe, ale pamiętajmy, że tak jak i wszędzie i w tym wypadku istnieje możliwość straty nie małej kwoty.

Po prostu hazard jest hazardem, a obstawianie meczów to również forma hazardu, w zależności od stopnia roztropności poszczególnych graczy czasami jest to niewinna zabawa a czasami walka o życie i śmierć.

Męskie gry to mocne gry, pełne adrenaliny i niebezpieczeństw, przesiąknięte hazardem, dzisiaj w domowych pieleszach i przydeptanych kapciach, ale to wciąż „męskie gry”. Świat idzie do przodu i proponuje nowoczesne, a przede wszystkim wygodne formy sportu i rozrywki, kiedyś przynoszące tak dużo emocji zakłady dzisiaj są stawiane w zaciszu domu.