Jak zapuścić brodę?

Brody są teraz bardzo modne. Kojarzą się ludziom z prawdziwymi mężczyznami, drwalami, którzy potrafią zadbać o swoją rodzinę i zapewnić jej godne i przyjemne życie. Czasem jednak nawet ci chłopcy, którzy rzeczywiście marzą o posiadaniu bujnego zarostu na swojej twarzy, nie są w stanie zapewnić sobie idealnej fryzury. Rezygnują na pewien czas z golenia i po kilku dniach przyglądają się sobie w lustrze, dostrzegając na brodzie wyłącznie parę maleńkich i kiepsko wyglądających włosków. Ostatecznie rezygnują z zapuszczania brody, bo nie chcą nikomu pokazywać się w takim stanie. Czy jednak tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na noszenie tego niezwykle męskiego dodatku? Jak zapuścić brodę i czy da się jakoś wspomóc jej wzrost?

Jak zapuścić brodę?

Jak zapuścić brodę?Przeważnie zapuszczenie brody trwa trzydzieści dni, czyli równy miesiąc. Nie każdy potrafi jednak wykazać się na tyle dużą cierpliwością, aby wytrzymać tych kilka tygodni noszenia włosków o różnej długości, w niczym nie przypominających zwykłej klasycznej brody. Zwykle trzeba się jednak poświęcić, aby móc coś osiągnąć. Zapuszczanie brody nie polega zresztą wyłącznie na samym oczekiwaniu na cud. Jeżeli mężczyzna sam nie wspomoże jej wzrostu, nawet po tych wyznaczonych trzydziestu dniach nie będzie zadowolony z wyglądu włosków i prawdopodobnie czym prędzej je zgoli. Jak zatem zapuścić pięknie wyglądającą brodę? Trzeba niestety na to poczekać i kontynuować ten długi proces przez kolejnych kilka miesięcy. Już po trzydziestu tygodniach broda zaczyna mieć w miarę dobry kształt, ale prawdziwą jej gęstość osiągnie się dopiero po jakichś dziesięciu lub dwunastu tygodniach. Cierpliwe oczekiwanie zdecydowanie się opłaca. Broda może stopniowo i powoli rosnąć, odsłaniając przed swoim właścicielem cały potencjał. Nagle okazuje się, że mężczyzna, który do tej pory sądził, iż nigdy nie będzie w stanie zapuścić dłuższej brody, tak naprawdę ma naturalny potencjał do noszenia bujnego zarostu na twarzy. Na wszystko trzeba po prostu poczekać. Tak samo jest niestety z brodami.

Jak zapuścić brodę? Najważniejsze w tej kwestii jest chyba przygotowanie psychiczne

Trzeba pogodzić się po prostu z tym, że przez pierwsze tygodnie zapuszczania nie będzie się wyglądać najlepiej. Włoski zaczną rosnąć we wszystkie strony, ale nie wolno wtedy ich golić. Należy mieć po prostu gdzieś to, co sądzą o nich inni ludzie. Jest to tak naprawdę jedyna dobra droga pozwalająca na osiągnięcie zachwycającego zarostu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here