Moment, w którym kobieta zaczyna interesować się mężczyzną, wywołuję jednocześnie próbę znalezienia szybkiej odpowiedzi na to, jak poderwać faceta. Oczywiście wiele pań doskonale wie, jak to zrobić i ma bardzo dobrze opanowane skuteczne metody. Niestety, nie zawsze jest to łatwe – podryw bywa dla dużego grona kobiet czymś trudnym do zrealizowania. Do tego każda sytuacja jest inna, inni są też ludzie, okoliczności, charaktery. Inaczej przecież podrywa się nieśmiałego mężczyznę, a inaczej kogoś odważnego i otwartego. Ważnym czynnikiem może być też np. to, czy cała sytuacja ma miejsce na osobności czy też dzieje się na imprezie pełnej ludzi.

Jak poderwać faceta?

jak poderwać facetaTo, jak poderwać faceta jest więc rzeczą bardzo indywidualną. Nie ma tu żadnych reguł, stuprocentowych sposobów ani sprawdzonych porad, ponieważ to, co odpowiada jednemu panu może zupełnie nie podobać się innemu. Trzeba zatem wykazać się własną intuicją i dostosować do określonych okoliczności, mając oczywiście również na uwadze swoje przekonania. Nie każda kobieta ma bowiem ochotę decydować się na każdy sposób podrywu. Niektóre z metod mogą zupełnie nie pasować do osobowości danej pani lub stylu jej bycia. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka uniwersalnych czynników, które mogą okazać się bardzo pomocne w tym, jak poderwać faceta.

Mowa ciała jako sposób na podryw

Po pierwsze – bardzo ważną sprawą jest sposób zachowania i mowa ciała. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które są sobą i nikogo nie udają. Ogromne znaczenie ma przy pierwszym kontakcie uśmiech, który z pewnością przyciąga uwagę i budzi sympatię. Skromność i spokój są jak najbardziej wskazane, jednak nie można przesadzać – faceci raczej nie zainteresują się zamkniętą w sobie, przepełnioną kompleksami, nielubiącą siebie, zgorzkniałą i smutną osobą. Pozytywne nastawienie do ludzi i świata z pewnością wywoła podobne odczucia u mężczyzny. Warto też patrzyć głęboko w oczy, nawiązując w ten sposób jak najdłuższy kontakt. Jeśli chodzi o mowę ciała – tu wiele kobiet stosuje metodę przeczesywania własnych włosów, przerzucanie ich na drugą stronę, gładzenia kosmyków, zakręcenie „loków” na palcu. Podczas flirtowania sprawdza się również dotykanie swej szyi, uszu, karku, skroni, delikatne oblizywanie kącików ust, zagryzanie warg zębami, lekkie mrużenie oczu. Najważniejsze oczywiście, aby wszystkie te ruchy były jak najbardziej naturalne. Robienie tego cały czas automatycznie i teatralnie wywoła na pewno odwrotny efekt.

Wygląd jest ważny

Nie ma się co oszukiwać, że wygląd nie ma znaczenia. Mężczyźni to wzrokowcy, dlatego to, jak będzie prezentować się kobieta na pewno ma dla nich znaczenie. Nie chodzi tu oczywiście o wygląd modelki, jednak trzeba zadbać o swój wizerunek, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu. Chodzi tu o pokazanie swoich atutów. Jeśli kobieta może pochwalić się długimi nogami, warto je wyeksponować. Nie powinno się jednak przesadzać np. ze zbyt odsłoniętym dekoltem. Przyda się także makijaż, jednak zamiast tony pudru czy bronzera, lepiej delikatnie podkreślić oczy. Szczególnie wskazane będzie dokładne wytuszowanie rzęs. Nieco bardziej zaszaleć można z ustami – mężczyźni uwielbiają czerwień na ustach, ponieważ kojarzy się dość zmysłowo. Dobrym rozwiązaniem może być również zwykły, bezbarwny błyszczyk, który doda blasku i optycznie powiększy wargi.

Kwestia odpowiednich zapachów

jak poderwać facetaBardzo duże znaczenie w kwestii tego, jak poderwać faceta, ma także zapach. Wedle przeprowadzonych badań naukowych, ogromna większość panów podświadomie reaguje na ten czynnik. Zapach kobiety może zadziałać przyciągająco i wręcz pobudzająco na mężczyznę, dlatego odpowiednio dobrane perfumy są tu czasem kluczową sprawą. Nie chodzi jednak o wylanie na siebie połowy flakonu. Wystarczy delikatne spryskanie. Miejscami na ciele, które najlepiej perfumować, są skronie, szyja, nadgarstki i zgięcia w łokciach. Warto pamiętać, że lepiej sprawdzają się zmysłowe, ale delikatne zapachy. Sztuczne i duszące perfumy lepiej odstawić. Niektóre osoby stosują nawet wersje z feromonami, które – wedle zapewnień producentów – mają skutecznie zwiększyć szansę na przyciągnięcie uwagi u płci przeciwnej.

Pozwól mężczyźnie się wykazać

Zastanawiając się, jak poderwać faceta, warto wziąć pod uwagę jeszcze jedną sprawę. Mężczyźni, z racji swojej płci, uwielbiają być przy paniach silni, zaradni, mocni, potrzebni. Możliwość wykazania się w jakiejkolwiek kwestii znacznie podnosi ich samoocenę, a jednocześnie sprawia, że zaczynają czuć się przy kobiecie ważni. Dobrym sposobem na poderwanie jest więc zwrócenie się o pomoc. Wystarczy tu prośba o wykonanie jakiejś czynności (przeniesienie czegoś cięższego, naprawa komputera, zmiana opony itp.) czy radę np. odnośnie wybrania modelu auta. Oczywiście nie można jednocześnie stawiać samej siebie jako osoby kompletnie niezaradnej. Panowie cenią sobie bowiem inteligencję i rozsądek kobiecy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here