Idealny kłos na każdą okazję

Każda kobieta chce cieszyć się pięknym wyglądem. Niesamowitego uroku dodają jej piękne i lśniące włosy. Niezwykle efektownie prezentują się długie włosy, które to można uczesać na wiele ciekawych sposobów. Odpowiednio dobrana fryzura dodaje każdej kobiecie, niezależne od wieku pięknego i jedynego w swoim rodzaju uroku osobistego.
Wśród wielu ciekawych fryzur najbardziej popularne to tradycyjny warkocz oraz kłos. Są to ponadczasowe sposoby czesania włosów i korzystały z nich już nasze mamy.
Kłos czy warkocz do dziś cieszy się ogromną popularnością i noszą go zazwyczaj młode dziewczyny, chcące przypodobać się innej osobie.
Ponadto to niezwykle ciekawe uczesanie można bardzo często spotkać na pokazach modelek. Ponadto noszą go zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy.
Piękny kłos niezwykle elegancko prezentuje się jeśli kobieta posiada lśniące, zadbane i co najważniejsze grube włosy. Zatem jak zrobić kłosa dobieranego? Ten niezwykle piękny warkocz nie jest aż taki trudny do wykonania. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się kłos zaplatany zarówno dokładnie jak i bardziej niedbale. Takie uczesanie może być elementem różnych stylizacji.
Osobom które wcześniej nie miały do czynienia ze zrobieniem tej niezwykle ciekawej fryzury zaleca się, aby trening wykonania tego warkocza rozpoczęły od plecenia go z kitki związanej gumką. Wówczas to włosy nie będą się rozpadać oraz plątać, co jest bardzo uciążliwe i często zniechęca do wykonania idealnej fryzury.
W celu wykonania takiego kłosa należy związać włosy gumką w kucyk, a następnie podzielić je na dwie równe części.Następnie należy z zewnętrznej strony prawego pasma wydzielić kosmyk i oplatać nim prawe pasmo, przekładając dobieraną część nad pasmem do lewej ręki oraz lewej połowy włosów. W dalszej kolejności należy z zewnętrznej strony lewego pasma wydzielić kosmyk i przekładać go nad pasmem, dołączając do prawej połowy włosów. Czynności te należy powtarzać, aż do końca długości naszych włosów. Na samym dole włosy związujemy gumką.
W celu otrzymania luźniejszej i bardziej romantycznej wersji uczesania, należy robić kłosa z włosów przełożonych na jedno z ramion i pleść go z boku. Na koniec można tym sposobem zrobiony kłos postrzępić i powyciągać z niego pojedyncze pasemka, aby nasza fryzura wyglądała na nieco niedbałą. Niezwykle efektownie wygląda też kłos zrobiony po dwóch stronach głowy.
Kłos to niezwykłe ciekawe uczesanie, które pasuje na każdą okazję. Kobiety uczesane w ten sposób doskonale prezentują się zarówno na kameralnych imprezach jak również w pracy, w szkole, na zakupach czy na spacerze.

diamondchand.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here